Zorlu Center Açılış Saati, Zorlu Center Çalışma Saatleri

Zorlu Center kaçta açılıyor? Zorlu Center kaçta kapanıyor? Zorlu Center açılış saati nedir? Zorlu Center kapanış saati nedir? İşte Zorlu Center çalışma saatleri.

Zorlu Center Açılış Saati

Zorlu Center haftanın 7 günü saat 10:00’da açılmakta.

Zorlu Center Kapanış Saati

Zorlu Center haftanın 7 günü saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Zorlu Center çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Zorlu Center hakkında Wikipedia’da yer alan bilgi:

Zorlu Center, Zorlu Holding tarafından İstanbul’un Levazım bölgesinde inşa edilen çok amaçlı bir yapılar grubudur.

2007 yılının Haziran ile Kasım ayları arasında gerçekleşen Zorlu Center Mimarlık ve Kentsel Tasarım Yarışması’na katılan 117 firmadan seçilen Emre Arolat Mimarlık ve Tabanlıoğlu Mimarlık Ortak Girişim Grubu’nun yürüttüğü tasarım çalışmaları 2007 yılında başladı. İnşaatı 2013’te tamamlanan proje kapsamında rezidans, ofis, otel (Raffles İstanbul), alışveriş merkezi ve performans sanatları merkezi (Zorlu PSM) yer alıyor.

Beymen, 9.600m²’lik konsept mağazasıyla Zorlu Center’da yer alıyor. Apple, New York’taki ikonik küp mağaza konseptini ve Türkiye’deki ilk mağazasını yine Zorlu Alışveriş Merkezi’de açtı. Ayrıca; Bvlgari, Tiffany & Co., Balmain, Brooks Brothers, Cos, Pomellato, Stella McCartney Türkiye’de ilk defa kendi mağazalarıyla Zorlu Center’da bulunuyor. Balenciaga, Dolce&Gabbana, Valentino, Saint Laurent, Fendi, Dior, Louis Vuitton, Prada, Burberry, Roberto Cavalli, Michael Kors, Moncler, MontBlanc, Vakko,Vakkorama, Sevan Bıçakçı, Sponza, Urart gibi moda öncülerinin yanı sıra; 3.000 m² ile Türkiye’deki en büyük H&M,Beymen, Zara, Beymen Club, GAP, Pinko, Tommy Hilfiger, Gant, Network, İpekyol, Abdullah Kığılı, Mango, Yargıcı ve Lacoste gibi sürükleyici moda markaları da Zorlu Center’daki yerini aldı.

Zorlu Center gurme konseptleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. Türkiye’ye ilk defa gelen Eataly ve Morini gibi restoranların yanı sıra Günaydın ve Welldone gibi yerli restoranların yepyeni konseptleri Zorlu Alışveriş Merkezi’de İstanbullular ile buluşuyor.

Zorlu Center, sinema tutkunları için Cinemaximum’un 1.212 kişilik koltuk kapasiteli 8 salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor.
İstanbul’un tam kalbinde bulunan Zorlu Center ulaşım kolaylığıyla da öne çıkıyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center’a ulaşabiliyor.