ZARA Açılış Saati, ZARA Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

ZARA kaçta açılıyor? ZARA çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar ZARA çalışma saatlerini merak ediyor. İşte ZARA açılış saati ve ZARA kapanış saati.

ZARA Açılış Saati 2020

ZARA mağazaları her gün saat 10:00’da açılmakta.

ZARA Kapanış Saati 2020

ZARA mağazaları her gün saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde ZARA çalışma saatleri hakkında bilgileri sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

1975 yılında Arteixo, Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kurulan ZARA, dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden bir tanesi olma ünvanına sahip.

İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası olan ZARA’nın 2017 yılı itibarıyla dünya genelinde 93 ülkede 2.200’ün üzerinde mağazası Türkiye’de ise 42 mağazası bulunmakta. ZARA mağazalarından hoşunuza giden ürünleri kolayca satın alabilmektesiniz. Müşterilerine önem veren bir firma olan ZARA, ürünleri ile dikkat çekmekte. ZARA mağazalarında yer alan çalışanlara ürünler hakkında her türlü bilgiyi sorabilmektesiniz. Çalışanlar güler yüzlü bir şekilde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymakta. ZARA’nın resmi internet sitesi üzerinden de sipariş verebilmektesiniz. İnternet üzerinden verilen siparişler kısa bir süre içerisinde teslim edilmekte. Aldığınız ürünü beğenmez iseniz mağazalardan iade etme imkanınız bulunuyor. ZARA hakkında daha fazla bilgi almak için mağazaları ziyaret edebilir veya internet sitesine uğrayabilirsiniz. ZARA her geçen gün yeni ürünler piyasaya sürmekte.