Zaim Usta Açılış Saati, Zaim Usta Çalışma Saatleri

Zaim Usta saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Zaim Usta çalışma saatleri nedir? İşte Zaim Usta açılış saati ve kapanış saati.

Zaim Usta Açılış Saati

Zaim Usta her gün saat 06:00’da açılıyor.

Zaim Usta Kapanış Saati

Zaim Usta hafta içi her gün saat 17:00’da kapanıyor.

Zaim Usta hafta sonu da 17:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Zaim Usta çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Zaim Usta hakkında müşterilerin Ekşi Sözlük’te yazdığı bilgiler şu şekilde: izmir’de 1.sanayi’de hizmet veren enfes bir esnaf lokantası. göz göz’ün maçına giderken babam öğretmişti burayı, elbasan tava, beğendi, tereyağlı pilav, et döner tek tek yazılabilecek harika lezzetler. mekanın kendine has efsanesi ise acılı güveç ki yazarken ağzı sulanıyor insanın, o derece. gidildiğinde az pilav, az döner, az beğendi ve tam güveç derseniz şaşırmıyorlar, doyunca yiyebilirsiniz. zaim usta’nın fantastik kişiliği de bonus.

1965-1995 arası zaim usta’nın sağlığında şimdiki yerinin çaprazındaki petrol ofisi’nin olduğu yerde hizmet vermiş. 1995’te babası zaim usta’nın vefatının ardından kemal usta şimdiki yerinde dükkanı işletmeye başlamış.

levhasında yazan sloganı “hayat tadında…”dır.

bir kaç yıldır gidiyorum. sade döneri üzerine döner yemedim. hatta dönerciliğim bu lokantayla başladı.

acılı kebabıyla da ün yapmıştır. yedikten sonra sloganındaki ironi anlaşılabilir. acıya alışık olmayanlara önermem. tüm acılı yemekleri sağlam acıdır.

bütün yemekleri lezzetli ve kalitelidir. genellikle et ağırlıklı. dükkanın önündeki mangalda yaptığı köfte de güzel.

kemal usta, nevi şahsına münhasır, kesinlikle tanınması gereken biri.