Yurtiçi Kargo Açılış Saati, Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo kaçta açılıyor? Yurtiçi Kargo kaçta kapanıyor? Yurtiçi Kargo açılış saati nedir? Yurtiçi Kargo kapanış saati nedir? İşte Yurtiçi Kargo çalışma saatleri.

Yurtiçi Kargo Açılış Saati 2020

Yurtiçi Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 09:00’da açılıyor.

Yurtiçi Kargo Kapanış Saati 2020

Yurtiçi Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 17:00’da kapanıyor.

Yurtiçi Kargo Pazar Günü Açık Mı? Yurtiçi Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

Yurtiçi Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

Yurtiçi Kargo Telefon Numarası

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 99 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

Yurtiçi Kargo, “Söz Verdiğimiz Gibi” sloganından hareketle 1982 yılında, Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur.

Günümüzde, 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi, 900’den fazla şube ve acentesi, 16.000’den fazla çalışanı ve 5000’in üzerinde araç filosu ile Türkiye’nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hizmet sunan Yurtiçi Kargo, 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 220’den fazla noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Sektöründeki lider konumunu, nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Yurtiçi Kargo; mobilleşme ve inovasyondaki başarısıyla da sektöründe birçok firmaya öncülük etmektedir.

Kusursuz hizmet sunma misyonunu, uyguladığı kalite standartlarıyla da ortaya koyan Yurtiçi Kargo’nun “ilk seferde doğru hizmet” anlayışı, kalite felsefesini de yansıtmaktadır.

Yurtiçi Kargo; Arıkanlı Holding Taşımacılık Grubundaki diğer şirketler, Yurtiçi Lojistik ile birlikte uluslararası kalitede hizmet vererek, Türkiye’ye hem yerel, hem de uluslararası ekspres kargo taşımacılığında yol göstermeye devam etmektedir.

Bu makalemizde Yurtiçi Kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.