Yapı Kredi Açılış Saati, Yapı Kredi Çalışma Saatleri

Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri nedir? Yapı Kredi saat kaçta açılıyor? Banka şubesinde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar Yapı Kredi’nin saat kaçta açıldığını merak etmekte. İşte Yapı Kredi açılış saati ve kapanış saati.

Yapı Kredi Açılış Saati 2020

Yapı Kredi şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılmakta. Şubeler öğlen saat 12:30’da öğlen molasına girmekte. Saat 13:30’da tekrardan şubeler vatandaşlara hizmet vermek için açılmakta.

Yapı Kredi Kapanış Saati 2020

Yapı Kredi şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanmakta.

Yapı Kredi Telefon Numarası

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 222 0444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu makalemizde Yapı Kredi çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi 1944 yılındaki kuruluşundan bu yana, müşteri odaklı bankacılık anlayışı ve yenilikçiliği ön planda tutan yaklaşımı ile piyasadaki konumunu sürekli olarak pekiştirmeye devam etmiştir. 2019 yıl sonu itibarıyla Yapı Kredi 411 milyar TL toplam aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük üçüncü özel bankası konumundadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile Türk ekonomisinin finansmanına sağladığı katkıyı sürekli artırma hedefleyen Yapı Kredi, 2019 yılında toplam nakdi ve gayrinakdi kredileri %4 artırarak 319 milyar TL’ye taşımıştır. Bu alanda, özel bankalar arasında üçüncü en büyük banka konumunu korumaktadır.

Banka, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan 846 şube ve 16.631 çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yapı Kredi’nin, ürün ve hizmetleri, 4.330 ATM, yenilikçi internet bankacılığı, öncü mobil bankacılığı, 3 çağrı merkezi ve yaklaşık 709 bin POS terminali içeren gelişmiş alternatif dağıtım kanallarından da sunulmaktadır. 2019 yıl sonu itibarıyla Banka’nın toplam bankacılık işlemlerinin %94’ü şube dışı kanallar aracılığıyla gerçekleşmiştir.

Yapı Kredi, yurt içi ve yurt dışı bankacılık iştirakleri ile öncü bir finansal hizmet kuruluşudur. Yapı Kredi’nin bankacılık faaliyetleri perakende bankacılık (bireysel bankacılık, KOBİ bankacılığı ve kartlı ödeme sistemleri, özel bankacılık ve varlık yönetimi) ile kurumsal ve ticari bankacılık altında yürütülmektedir. Banka’nın operasyonları, portföy yönetimi, yatırım, finansal kiralama ve faktoring alanlarında faaliyet gösteren yurt içi iştirakleri ile Hollanda, Malta ve Azerbaycan’daki yurt dışı bankacılık iştirakleri tarafından desteklenmektedir.