Westpark Açılış Saati, Westpark Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Westpark kaçta açılıyor? Westpark kaçta kapanıyor? Westpark açılış saati nedir? Westpark kapanış saati nedir? İşte Westpark çalışma saatleri.

Westpark Açılış Saati

Westpark saat 12:00’da açılmakta.

Westpark Kapanış Saati

Westpark saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Westpark çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Westpark Outlet AVM’de yaklaşık 155 mağaza, teraslı kafe ve restoran alanlarının yanı sıra bin 500 oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük eğlence ile oyun alanları, sinema salonları, spor alanları ve 2500 kapasiteli otopark alanı bulunuyor. Tankar Gayrimenkul Yatırım’ın 240 milyonluk yatırımla hayata geçirdiği, bünyesinde 170′ e yakın mağaza ve Ege’nin ilk akvaryum projesinin de yer aldığı, Ege Bölgesinin en büyük Outleti olma özelliğini taşıyan Westpark Outlet, 10 Mayıs saat 15.00’te kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. Westpark’da akvaryum da bulunmakta. Bu akvaryumda pek çok deniz canlısını görebilmeniz mümkün. Westpark açılış saati westpark çalışma saatleri hakkında bilgi alabilir ve alışveriş keyfine başlayabilirsiniz. Funtastic Aquarium İzmir’de, dünya denizlerinin büyülü atmosferinde çocuklara özel; eğitim ve eğlence dolu unutulmayacak bir macera!
Yapımına 2018 yılının ilk çeyreğinde başlanan Funtastic Aquariums İzmir, bir Polin Akvaryum Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. yatırımıdır. Toplam su hacmi 2 milyon litreden fazladır. Ana tank içerisinde bulunan akvaryum tüneli, Türkiye’nin ilk ve tek yerden başlayan tünelidir. Diğer büyük akrilik panellerin yerden başlaması için bazı yerlerde akvaryumun tabanı 80 cm yükseltilmiştir. Ziyaretçi yürüyüş yolu 237 metredir.