Vodafone Bayileri Açılış Saati, Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri

Vodafone bayisi saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır? Vodafone bayileri çalışma saatleri nedir? İşte Vodafone bayileri açılış saati ve Vodafone bayileri kapanış saati.

Vodafone Bayileri Açılış Saati

Vodafone bayileri saat 09:00’da açılmakta.

Vodafone Bayileri Kapanış Saati

Vodafone bayileri saat 20:00’da kapanmakta.

Müşteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat sorularınız hakkında bilgi edinebilmeniz mümkün.

Bu makalemizde Vodafone bayileri çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonu doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 21 milyar TL’yi aşmıştır. Vodafone Türkiye, 30 Eylül 2019 itibarıyla 24,1 milyon mobil müşteriye ve yaklaşık 1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebilir. Vodafone bayisi saat kaçta açılır vodafone bayisi saat kaçta kapanır vodafone bayileri çalışma saatleri vodafone bayisi çalışma saatleri vodafone hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini veya vodafone bayilerini ziyaret edebilirsiniz. Vodafone saat kaçta açılıyor vodafone saat kaçta kapanıyor vodafone mesai saatleri vodafone bayileri mesai saatleri vodafone kaça kadar çalışıyor vodafone kaçta açılıyor vodafone açılma saat vodafone kapanma saati