UPS Kargo Açılış Saati, UPS Kargo Çalışma Saatleri

UPS Kargo kaçta açılıyor? UPS Kargo kaçta kapanıyor? UPS Kargo açılış saati nedir? UPS Kargo kapanış saati nedir? İşte UPS Kargo çalışma saatleri.

UPS Kargo Açılış Saati 2020

UPS Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 09:00’da açılıyor.

UPS Kargo Kapanış Saati 2020

UPS Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 15:00’da kapanıyor.

UPS Kargo Pazar Günü Açık Mı? UPS Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

UPS Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

UPS Kargo Telefon Numarası

UPS Kargo müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 255 00 66 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Deneyimli ve uzman Müşteri Hizmetleri ekibi haftanın 5 günü (Pazartesi-Cuma) 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermekte.

UPS Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

1907 yılında 19 yaşında bir girişimci olan Jim Casey, Amerika’nın Seattle şehrinde arkadaşından 100 dolar borç alarak American Messenger Company’i (Amerikan Kurye Şirketi) kurdu.
Teslimatları yaya olarak veya bisikletle yapan Casey, 1919 yılında şirketi genişleterek Seattle sınırlarının dışına çıkmış ve şirkete şu anki ismi olan United Parcel Service (Birleşik Paket Hizmeti) adını vermiştir.
Zaman içinde Amerika’daki diğer eyaletlerde ve ardından diğer kıtalarda da hizmet vermeye başlayan UPS, dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmayı başarmış, özel taşıma ve lojistik hizmetlerinde küresel bir lider olmuştur.
Avrupa pazarına ilk olarak 1976 yılında giren UPS, o günden bu yana uluslararası gücü ve yüksek kalite standartları ile yerel uzmanlığını her pazarda birleştirerek kapsamlı Avrupa hizmet portföyünü geliştirmiştir.
Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped ile 1988 yılında Türkiye pazarına giren UPS, 2009 yılında Ünsped’i satın almıştır. UPS Türkiye, 3.000’e yakın çalışanı, 260’tan fazla şube ve yetkili servis sağlayıcısı ve 700 araçlık filosuyla Türkiye pazarında da sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

Bu makalemizde UPS Kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.