Turkcell Bayileri Açılış Saati, Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri

Turkcell bayisi saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır? Turkcell bayileri çalışma saatleri nedir? İşte Turkcell bayileri açılış saati ve Turkcell bayileri kapanış saati.

Turkcell Bayileri Açılış Saati

Turkcell bayileri saat 09:00’da açılmakta.

Turkcell Bayileri Kapanış Saati

Turkcell bayileri saat 20:00’da kapanmakta.

Müşteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat sorularınız hakkında bilgi edinebilmeniz mümkün.

Bu makalemizde Turkcell bayileri çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş; yerleşik, entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, data, TV hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunmaktadır.

Türkiye’de mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü. Hisseleri 11 Temmuz 2000’de Borsa İstanbul (BİST) ve New York Stock Exchange’de (NYSE) eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell, NYSE’ye kote olan tek Türk şirketi unvanına sahiptir. Turkcell aynı zamanda Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer almaktadır. Turkcell saat kaçta açılır turkcell saat kaçta kapanır turkcell çalışma saatleri turkcell bayisi kaçta açılır turkcell bayisi kaçta kapanır turkcell bayisi çalışma saatleri