Türk Telekom Bayileri Açılış Saati, Türk Telekom Bayileri Çalışma Saatleri

Türk Telekom bayisi saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır? Türk Telekom bayileri çalışma saatleri nedir? İşte Türk Telekom bayileri açılış saati ve Türk Telekom bayileri kapanış saati.

Türk Telekom Bayileri Açılış Saati

Türk Telekom bayileri saat 09:00’da açılmakta.

Türk Telekom Bayileri Kapanış Saati

Türk Telekom bayileri saat 20:00’da kapanmakta.

Müşteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat sorularınız hakkında bilgi edinebilmeniz mümkün.

Bu makalemizde Türk Telekom bayileri çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

179 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

“Türkiye’nin Çoklu Oyuncusu” Türk Telekom, 31 Mart 2020 itibarıyla 14,8 milyon sabit erişim hattı, 11,6 milyon genişbant, 3,4 milyon TV ve 23,2 milyon mobil aboneye hizmet vermektedir. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye’yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumuna dönüşüm sürecini hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 32.499 çalışanıyla hizmet vermektedir.