Tuğba Kuruyemiş Açılış Saati, Tuğba Kuruyemiş Çalışma Saatleri

Tuğba Kuruyemiş saat kaçta açılır, kaçta kapanır? Tuğba Kuruyemiş çalışma saatleri nedir? İşte Tuğba Kuruyemiş açılış saati ve kapanış saati.

Tuğba Kuruyemiş Açılış Saati

Tuğba Kuruyemiş mağazaları sabah saat 09:00’da açılmakta. Pazar günleri ise mağazalar saat 11:00’da açılıyor.

Tuğba Kuruyemiş Kapanış Saati

Tuğba Kuruyemiş mağazaları saat 23:00’da kapanmakta. Pazar günleri ise mağazalar saat 23:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Tuğba Kuruyemiş çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Tuğba Kuruyemiş resmi internet sitesinde yer alan hakkında kısmı şu şekildedir:Şirketimiz 1980 yılında Aydın ilimizde kurulmuş ve kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizin çeşitli bölgelerindeki kentlere yayılmış bir kuruyemiş firmasıdır.

Yola çıkarken düşündüğümüz tek şey ‘Sıcak Sıcak Taptaze’’ sloganıyla ürünlerimizi sıcak ve taze olarak müşterilerimize sunmaktı.

Zaman içerisinde büyüyüp şuan Türkiye geneli birçok mağazamızda müşterilerimize tazecik ve sıcak ürünleri 750 çeşit ürün yelpazemizle hizmet sunmaktayız.

Burada Gülümseme Hizmet Eder…

Yönetimden üretime kadar firmamızın çeşitli bölümlerinde de görev yapan tüm personelimizle tam anlamıyla bu sloganın hakkını vermeye çalışıyoruz. Güler yüz ve tam müşteri memnuniyeti en başından beri temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.
Tuğba Kuruyemiş’in resmi internet sitesi üzerinden sipariş verebilmektesiniz. En taze ürünler kapınıza kadar getirilmekte. Mağazalarda yer alan ürünlerin hepsi taze bir şekilde satışa sunulmaktadır. Tuğba Kuruyemiş çalışma saati hakkında bilgileri sizlere aktardık. İyi günler dileriz.