Tudors Açılış Saati, Tudors Çalışma Saatleri

Tudors saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Tudors çalışma saatleri nedir? İşte Tudors açılış saati ve kapanış saati.

Tudors Açılış Saati

Tudors mağazaları haftanın 7 günü saati 10:00’da açılmakta.

Tudors Kapanış Saati

Tudors mağazaları haftanın 7 günü saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Tudors çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

1998 Yılında perakende sektörüne girdi. İstanbul odaklı mağazalaşmasını Anadolu’ya taşıyarak kısa sürede Türkiye’de gömlek pazarında bilinen önemli bir oyuncu haline geldi.
Son 2 yıl içerisinde Dünyanın en önemli gömlek markalarından birisi olma hedefiyle Yurt dışında mağazalaşmaya başladı. Bugün halen Türkiye dahil 14 ülkede Tudors bayrağı altında faaliyetlerine devam etmektedir.
Tudors için hedef Tüketicinin isteklerini modern mağazacılık anlayışı içerisinde karşılayarak sürekli yenilenen, hem Türkiye içerisinde hem de Dünyada en güvenilir, en yenilikçi gömlek markası olmaktır. Tudors resmi internet sitesi üzerinden gömlek satışı yapılmaktadır. Resmi internet sitesine burada yer alan bağlantı üzerinden kolayca ve saniyeler içerisinde ulaşabilmeniz mümkün. Tudors açılış saati, kapanış saati ve çalışma saatleri hakkında sizleri bilgilendirdik. Umuyoruz ki sizlere bir fayamız olmuştur. Bizleri takipte kalarak en güncel çalışma saatlerinden ilk sizlerin haberi olabilir. Bildirimleri açarak anlık olarak çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sürekli bildirim atmamaktayız ve sadece önemli değişiklikleri sizlere bildirmekteyiz.