Trendyol Express Açılış Saati, Trendyol Ekspress Çalışma Saatleri

Trendyol Express saat kaçta açılır? İnternet üzerinden alışveriş yapanlar Trendyol Express çalışma saatlerini merak ediyor. Peki, Trendyol Express saat kaçta açılır, kaçta kapanır? İşte Trendyol Express açılış saati ve kapanış saati.

Trendyol Express Açılış Saati

Trendyol Express Teslimat Saatleri, Trendyol Express Dağıtım Saatleri

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günü saat 09:00’da dağıtıma başlamakta.

Trendyol Express Kapanış Saati

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günü saat 21:00’a kadar dağıtım yapmakta.

Trendyol Express Pazar Günü Açık Mı? Trendyol Express Pazar Günü Çalışıyor Mu?

Trendyol Express, Pazar günleri çalışmamakta.

Trendyol Express Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

Trendyol Express Telefon Numarası

Trendyol Express müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 759 15 15 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu makalemizde Trendyol Express çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

E- ticaret sektörünün odağında, müşteri memnuniyetini önceliği haline getirmiş Trendyol Express, eğitimli personelleriyle kaliteli teslimat deneyimleri yaşatmak için kurulmuştur. Saha ekipleri ile teknolojinin gücünü bir araya getiren Trendyol Express 2018 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İlk olarak İstanbul’da güçlü dağıtım ağını hızla genişleten Trendyol Express Kocaeli, Bursa, İzmir ve Ankara illerinde dağıtımlarına başladı. Kısa zaman içerisinde diğer illerde de hizmet vermeye başlayacaktır.
Trendyol Express çalışma saatleri , Trendyol Express mesai saatleri , Trendyol Express dağıtım saatleri , Trendyol Express teslimat saatleri hakkında sizlere bilgi verdik. Umuyoruz ki yardımcı olmuşuzdur