Trendyol Express Açılış Saati, Trendyol Ekspress Çalışma Saatleri

Trendyol Express saat kaçta açılır? İnternet üzerinden alışveriş yapanlar Trendyol Express çalışma saatlerini merak ediyor. Peki, Trendyol Express saat kaçta açılır, kaçta kapanır? İşte Trendyol Express açılış saati ve kapanış saati.

Trendyol Express Açılış Saati

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günü saat 09:00’da dağıtıma başlamakta.

Trendyol Express Kapanış Saati

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günü saat 21:00’a kadar dağıtım yapmakta.

Trendyol Express Pazar Günü Açık Mı? Trendyol Express Pazar Günü Çalışıyor Mu?

Trendyol Express, Pazar günleri çalışmamakta.

Trendyol Express Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

Trendyol Express Telefon Numarası

Trendyol Express müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 759 15 15 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bu makalemizde Trendyol Express çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.


İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Bu değişiklikler yaşandığında en kısa süre içerisinde bizler de yazımızı güncelleyerek siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz. Ancak yine de ziyaret etmeden önce firmayı, işletmeyi, kuruluşu telefon ile arayarak bilgi almanızı önermekteyiz.

Ekiplerimiz gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca en güncel saatleri sizlere aktarmak için çalışıyor. Sitemizde mesai saatlerini merak ettiğiniz işletme, kuruluş veya şirket yer almıyor ise iletişim bölümünden tarafımıza iletirseniz ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Tarafımıza gönderilen mailler çok kısa sürede cevaplanmaktadır. Lütfen bizlerin şirketler, firmalar ve kuruluş ile herhangi bir ilişiğimizin olmadığını unutmayın.

Tarafımıza şikayetler ile ilgili çok fazla mail almaktayız ama bizlerin yapabileceği bir işlem maalesef yok. Bizlerle iletişime geçmek yerine lütfen sorun yaşadığınız firma ile iletişime geçin. Günümüzde pek çok internet sitesi mesai saatleri hakkında bilgi girişi yapmakta ancak bu sitelerde yer alan verilerin genellikle çoğu yanlış. Bu yüzden bizim internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Güncel mesai saatleri, güncel çalışma saatleri hakkında sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiyi sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam edeceğiz. Firma, kuruluş veya şirket hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.