Tostçu Erol Gaziantep Açılış Saati, Tostçu Erol Gaziantep Çalışma Saatleri

Tostçu Erol Gaziantep saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Tostçu Erol Gaziantep çalışma saatleri nedir? İşte Tostçu Erol Gaziantep açılış saati ve kapanış saati.

Tostçu Erol Gaziantep Açılış Saati

Tostçu Erol Gaziantep hafta içi her gün saat 08:00’da açılmakta.

Tostçu Erol Gaziantep hafta sonu saat 09:00’da açılmakta.

Tostçu Erol Gaziantep Kapanış Saati

Tostçu Erol Gaziantep hafta içi her gün saat 18:00’da kapanmakta.

Tostçu Erol Gaziantep hafta içi her gün saat 16:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Tostçu Erol Gaziantep çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

M. Erol Sorgulu Tostçuluğa 9 yaşında, Tostçu Ergün’ün yanında çırak olarak başlamıştır. Daha sonra kariyerine 15 sene birlikte çalıştığı ustası Tostçu Eyüp’ün yanında devam etmiştir. İnternete olan merakı 2000’li yıllarda zirve yapmıştır ve tost sektörüne bakış açısı tamamen değişmiştir. Nokia 6230 ile tost siparişi almaya başlayarak bu değişimin ilk adımını hayatında da atmıştır. Daha sonra Youtube’a ilk videosunu 2003 yılında yüklemiş ve sosyal medyanın önemini Türkiye’de erken keşfeden isimlerden biri olmuştur. Ustasından mesleğini en ince detaylarına kadar öğrendikten sonra, 2011 yılında kendi işletmesi olan Tostçu Mehmet’i açmıştır. Daha sonra eski işletmesini devredip Türkiye’nin tostçusu olmak üzere 2015 yılında Tostçu Erol markası ile yola çıkmış ve şimdilik İstanbul, Ankara ve Gaziantep olmak üzere 3 şube ile hizmet vermektedir.