TNT Kargo Açılış Saati, TNT Kargo Çalışma Saatleri

TNT Kargo saat kaçta açılır?  Firmanın çalışma saatleri en sık araştırılan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar TNT Kargo şubelerinin çalışma saatlerini merak ediyor. Peki, TNT Kargo şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır? İşte TNT Kargo açılış saati ve kapanış saati.

TNT Kargo Açılış Saati 2020

TNT Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 08:00’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 09:00’da açılıyor.

TNT Kargo Kapanış Saati 2020

TNT Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 17:00’da kapanıyor.

TNT Kargo Pazar Günü Açık Mı? TNT Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

TNT Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

TNT Kargo Telefon Numarası

TNT Kargo müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 08 68 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

TNT Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

Bu makalemizde TNT kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

TNT Kargo resmi internet sitesinde yer alan bilgiler: Her gün dünyanın her yerinden insanlar ve firmalar arasında gönderi taşıyoruz. Her bir gönderinin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden milyonlarca zarflı, kolili ve paletli gönderiyi dikkat ve özenle teslim ediyoruz. Gönderinizi her nereye göndermek istiyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Her zamanki kuryenizin kolinizi aldığı andan müşterinizin bulunduğu ülkedeki TNT kuryesi bunu teslim edene kadarki süreçte biz varız. Bunu kapıdan kapıya entegre taşımacılık ağımız sayesinde gerçekleştirebiliyoruz. Hatta size de online izleme hizmetlerimiz aracılığıyla gönderinizi gerçek zamanlı olarak takip etme fırsatı sunuyoruz.

Sektörünüzün veya işinizin taşıma ihtiyaçlarına özel esnek çözümler TNT’de. Uzmanlığımıza güvenebilir, bu arada siz de kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.