Terra Pizza Açılış Saati, Terra Pizza Saat Kaçta Açılıyor?

Terra Pizza saat kaçta açılıyor? Terra Pizza çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Terra Pizza çalışma saatlerini merak etmekte. İşte Terra Pizza açılış saati ve kapanış saati.

Terra Pizza Açılış Saati 2020

Terra Pizza her gün saat 10:00’da açılmakta.

Terra Pizza Kapanış Saati 2020

Terra Pizza her gün saat 23:00’da kapanmakta. Bazı Terra Pizza şubeleri gece 00:00’a kadar hizmet vermekte.

Terra Pizza Telefon Numarası

Terra Pizza’ya 444 4 500 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.


Göz Atın: Terra Pizza Online Sipariş


Abbas Türker tarafından İzmir’de kurulan Pizza Pizza, gelen yoğun talep üzerine franchising sistemiyle farklı noktalarda yeni restoranlar açarak pizza restoranlar zinciri haline geldi. İzmir Torbalı’da bir üretim tesisi bulunmakta. 2012 Kasım ayı itibarı ile yurt içi ve yurt dışı olmak üzere yaklaşık olarak 200 restoranı bulunan Pizza Pizza’nın kurulduğu yer olan İzmir’de 39 restoranı bulunmakta. Pizza Pizza 2019’da adını Terra Pizza olarak değiştirmişti.En iyi kaliteyi en ucuza piyasaya sürmeye çalışan bir firma olan Terra Pizza, Pizza Pizza, insan sağlığına ve değerlerine saygı göstermekte. 1995 yılında İzmir Alsancak Kıbrıs Şehitleri’nde açılan ilk restoranıyla pizzaseverleri parça pizza konseptiyle tanıştıran Terra Pizza, bugün 44 ilde 140’a yakın restoranıyla müşterilerine lezzetli pizzalar yapmaya devam ediyor.

Bu makalemizde Terra Pizza çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.