Teknosa Açılış Saati, Teknosa Çalışma Saatleri

Teknosa kaçta açılıyor? Teknosa kaçta kapanıyor? Teknosa çalışma saatleri nedir? İşte Teknosa açılış saati ve Teknosa kapanış saati.

Teknosa Açılış Saati

Teknosa mağazaları haftanın 7 günü saat 10:00’da açılmakta.

Teknosa Kapanış Saati

Teknosa mağazaları haftanın 7 günü saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Teknosa çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Teknosa resmi internet sitesinin hakkında kısmında şu bilgiler yer almakta:

Türkiye ve dünyanın önde gelen teknoloji markalarının geliştirdiği ürünleri, kurulduğu 2000 yılından bu yana müşterilerine avantajlı fiyatlarla ve en hızlı şekilde sunmayı ilke edinen Teknosa, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcı memnuniyetini en üst noktaya taşıyor.

Çin’in teknoloji cephesindeki yıldızları; Xiaomi, Oppo ve Huawei imzasını taşıyan ürünleri, dünya ile aynı anda Teknosa’da inceleyebileceğiniz gibi dilediğiniz modeli de anında sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz. Güney Koreli Samsung tarafından üretilen cep telefonları, tabletler ve giyilebilir teknoloji ürünlerini de Teknosa farkıyla edinebilirsiniz. iOS ve macOS platformlarını kullanıyor, bu platformların en güncel sürümlerini üzerinde taşıyan telefon ve taşınabilir bilgisayarlar arıyorsanız, birbirinden başarılı Apple çözümlerini, alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz. Size uzun yıllar eşlik edecek zarif tasarımlı ve yüksek performanslı laptop modellerini inceliyorsanız, Lenovo imzalı taşınabilir bilgisayarlar arasından beklentilerinizi karşılayan modeli alabilirsiniz. Bu markaların yanı sıra ses ekipmanlarıyla müzikseverlerin ve profesyonellerin beğenisini kazanan JBL, sahip olduğu patentlerle elektrikli süpürge alanında çığır açan Dyson gibi dev isimlerin ürünlerine de Teknosa aracılığıyla ulaşabilirsiniz.