Tekel Bayiler Kaça Kadar Açık? Tekel Bayi Açılış Saati, Tekel Kapanış Saati

Çalışma Saatleri Değişti

Tekel bayiler kaça kadar açık? Tekel bayi kapanış saati ve tekel bayi açılış saati nedir? İşte tekel bayi çalışma saatleri.

Tekel Bayi Açılış Saati

Tekel bayiler sabahın ilk ışıklarında açılmaktadır. Tekel bayi genellike saat 07:00’da hizmet vermeye başlamaktır.

Tekel Bayi Kapanış Saati, Tekel Bayiler Kaçta Kapanıyor?

Tekel bayi gece saat 01:00’da kapanmaktadır. Tekel bayi kaça kadar açık sorusunun cevabı 01:00’dır. Bazı tekel bayiler bu saatten daha önce de kapanabilmektedir.

Bu makalemizde tekel bayi çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Tekel bayi, içki ve sigara mamüllerinin bir arada satışının yapıldığı dükkanlara verilen isimdir. Bu bayiiler satış yapabilmek için alkol satış ruhsatı almak zorundadır. Tekel bayi çalışma saatleri tekel bayi kaçta kapanıyor tekel bayi kaçta kapanır tekel bayi kaça kadar açık tekel bayi kapanış saati tekel bayi hemen hemen her köşe başında bulunmaktadır. tekel bayilerden alkol sigara vb. ürünleri satın alabilmektesiniz. akşam saat 22’den sonra alkol satışı yasaktır. alkol satışı yapan tekel bayilere cezai işlem uygulanmaktadır. tekel bayi açılış saati tekel bayi kapanış aati tekel bayiler kaça kadar açık tüm soruların cevapları sitemizde mevcuttur. tekel bayilerden alkol başta olmak üzere pek çok ürünü satın alabilmeniz mümkündür. Tekel bayi çalışma saatleri hakkında bilgi verdik. umarız ki yardımımız dokunmuştur.