TEB Açılış Saati, TEB Çalışma Saatleri

Türk Ekonomi Bankası bir diğer adı ile TEB saat kaçta açılıyor? TEB çalışma saatleri nedir? Türk Ekonomi Bankası’nda işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar şubelerin çalışma saatlerini merak ediyor. TEB çalışma saatleri hakkında sizlere bilgi veriyoruz. İşte TEB açılış saati ve kapanış saati.

TEB Açılış Saati 2020

Türkiye Ekonomi Bankası şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılmakta. Şubeler öğlen saat 12:30’da öğlen molasına girmekte. Saat 13:30’da tekrardan şubeler vatandaşlara hizmet vermek için açılmakta.

TEB Kapanış Saati 2020

Türkiye Ekonomi Bankası şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanmakta.

TEB Müşteri Hizmetleri

TEB müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 200 0666 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Göz Atın: TEB Twitter Hesabı


Türkiye’nin en köklü finans kurumlarından Türk Ekonomi Bankası (TEB), bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başladı. TEB kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmekte.

TEB, 10 Şubat 2005 tarihinde bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile stratejik ortaklık anlaşması imzaladı. Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştiren bu stratejik ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing Solutions, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi oldu.

Mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bankalarından BNP Paribas, Bireysel Bankacılığının yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı alanlarında da önemli rol oynamaktadır. TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

Yalnızca finansal anlamda büyümeye değil verimliliğe de odaklanarak tüm paydaşları için daha fazla değer yaratmayı hedefleyen TEB, KOBİ’lerden kadın patronlara, finansal okuryazarlıktan girişimciliğe, inovasyondan spora kadar geniş bir alanda sorumluluk bilinciyle projelerini hayata geçirerek hem TEB markası hem de Türkiye’ye değer katmayı sürdürmektedir.

Bu makalemizde TEB çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.