Tarım Kredi Birlik Market Açılış Saati, Tarım Kredi Birlik Market Çalışma Saatleri

Tarım Kredi Birlik market saat kaçta açılır ve saat kaçta kapanır? Vatandaşlar Tarım Kredi Birlik market çalışma saatlerini merak ediyor. İşte Tarım Kredi Birlik market açılış saati ve kapanış saati.

Tarım Kredi Birlik Market Açılış Saati 2020

Koronavirüs salgını nedeniyle Tarım Kredi Birlik Market hafta için her gün saat 08.30’da açılmakta.

Mağazaların çalışma saatleri şubelere göre değişkenlik gösterebilir.

Tarım Kredi Birlik Market Kapanış Saati 2020

Koronavirüs salgını nedeniyle Tarım Kredi Birlik Market hafta için her gün saat 17.30’da kapanmakta.

Mağazaların çalışma saatleri şubelere göre değişkenlik gösterebilir.

Bu makalemizde Tarım Kredi Birlik Market çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatiflerinin kuruluşu 1863 yılına, Mithat Paşa’nın Niş Valisi iken Pirot kasabasında kurmuş olduğu “Memleket Sandıkları”na dayanır. Türk milletinin, tarih boyunca başarı ile yaşatmış olduğu “İmece” ve “Ahilik” gibi yardımlaşma – dayanışma ve ortak çıkar esaslı birliktelikler; günümüzde kooperatifçilikte hayat bulmuştur. Köklü geçmişimizden güçlü geleceğe doğru bu birliktelik, Türk Çiftçisinin kurup ortağı olduğu, yönetip denetlediği Tarım Kredi Kooperatifleri ile kurumsallaşarak süregelmektedir. 6 Nisan 2017 tarihinde kurulan Şanlıurfa Bölge Birliği ile birlikte bu günkü teşkilat yapısına ulaşan Tarım Kredi Kooperatifleri, 1 Merkez Birliği, 17 Bölge Birliği, 1625 Kooperatif ve çok sayıda Hizmet Bürosu ile ülkemizin her yerinde Türk çiftçisine hizmet sunmaktadır.