Süt Çiçeği Alsancak Açılış Saati, Süt Çiçeği Alsancak Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Süt Çiçeği Alsancak kaçta açılıyor? Süt Çiçeği Alsancak kaçta kapanıyor? Süt Çiçeği Alsancak açılış saati nedir? Süt Çiçeği Alsancak kapanış saati nedir? İşte Süt Çiçeği Alsancak çalışma saatleri.

Süt Çiçeği Alsancak Açılış Saati

Süt Çiçeği Alsancak saat 10:00’da açılmakta.

Süt Çiçeği Alsancak Kapanış Saati

Süt Çiçeği Alsancak saat 19:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Süt Çiçeği Alsancak çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Süt Çiçeği Facebook sayfasında şu cümlelere yer verilmekte:BADEMLİ, ANTEPLİ,SADE,SAKIZLI KAZANDİBİ ÇEŞİTLERİMİZ BULUNMAKTADIR..ÜRÜNLERİMİZDE MISIR ŞURUBU VE HERHANGİ BİR KATKI MADDESİ KULLANMIYORUZ.TÜM TATLILARIMIZDA TORKU ŞEKER VE SÜTLÜ TATLILARIMIZDA DA TİRE KOOPERATİFİ SÜTÜ KULLANMAKTAYIZ. SÜTLÜ TATLILARIMIZI ÇOCUKLARINIZA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE YEDİREBİLİRSİNİZ.

KATKISIZ, EV YAPIMI TADINDA SÜT TATLILARI VE ŞURUPLU TATLILAR, EV KURABİYESİ..SADE,BADEMLİ VE ANTEP FISTIKLI KAZANDİBİLERİMiZDEN HALA YEMEDİNİZ Mİ?

Süt Çiçeği süt tatlıları çalışma saatleri süt çiçeği açılış saati süt çiçeği kapanış saati. Süt Çiçeği, neredeyse yapanı kalmamış olan sütlü börek ve diğer sütlü, şerbetli tatlıları ile fabrikasyon ürün yemekten sıkılanların uğrak yeri olmuş durumda. İzmir’de iseniz mutlaka ve mutlaka süt çiçeği’ne gidip tatlı yemenizi öneriyoruz. Kazandibinin tadına baktıktan sonra asla vazgeçemeyeceksiniz. Süt çiçeği yıllardır aynı lezzeti ile rotasından sapmadan yoluna emin adımlar ile devam etmekte. Süt çiçeği süt tatlıları açılış saati süt çiçeği açılış saati.