Sürat Kargo Açılış Saati, Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo kaçta açılıyor? Sürat Kargo kaçta kapanıyor? Sürat Kargo açılış saati nedir? Sürat Kargo kapanış saati nedir? İşte Sürat Kargo çalışma saatleri.

Sürat Kargo Açılış Saati 2020

Sürat Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 08:30’da açılıyor.

Sürat Kargo Kapanış Saati 2020

Sürat Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 14:00’da kapanıyor.

Sürat Kargo Pazar Günü Açık Mı? Sürat Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

Sürat Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

Sürat Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

Sürat Kargo Telefon Numarası

Sürat Kargo müşteri hizmetlerine 0850 202 02 02 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

2003 yılında kurulan Sürat Kargo, 2015 yılı itibariyle TMSF çatısı altında yönetim ve işleyişindeki köklü, yenilikçi, müşteri odaklı değişimiyle kısa zamanda sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini aldı. Sürat Kargo, gönderilerinizi Türkiye’nin 81 iline, dünyada 220’den fazla ülke ve bölgeye süratli, kaliteli, güvenli kargoculuk hizmetiyle ve ekonomik fiyatlarla birlikte ulaştırmakta. Şu anda Sürat Kargo’nun 16 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 700’den fazla şubesi, 4000 araçlık filosu, 1100 üzerinde mobil dağıtım alanı, 5000’i aşkın çalışanı bulunmakta.

Firmanın misyonu: Süratli, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde, günün ticari koşullarına uyum sağlayan, teknolojiyi yakından takip eden, sosyal sorumluluk bilinci taşıyan, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini arttırarak tercih edilen bir kargo şirketi olmak için çalışır.

Firmanın vizyonu: Eğitim ve sürekli gelişimi önemseyen, şirketin değerlerini yürekten benimseyen uzman kadrosu ile süratli, kaliteli ve güvenilir hizmeti sunma ilkesiyle kargoculuğa yön veren sektörünün öncüsü olma hedefini taşır.

Bu makalemizde Sürat Kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.