Sürat Kargo Açılış Saati, Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat Kargo kaçta açılıyor? Sürat Kargo açılış saati nedir? Sürat Kargo kapanış saati kaç? Sürat Kargo çalışma saatleri merak ediliyor.

Sürat Kargo kaçta açılıyor? Sürat Kargo kaçta kapanıyor? Sürat Kargo açılış saati ve Sürat Kargo kapanış saati kaç? İşte Sürat Kargo çalışma saatleri.

Sürat Kargo Açılış Saati, Sürat Kargo Kaçta Açılıyor?

Sürat Kargo açılış saati, Sürat Kargo çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak edilenler arasında yer alıyor. Sürat Kargo kaçta açılıyor?

  • Sürat Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılıyor.
  • Cumartesi günü ise şubeler saat 08:30’da açılıyor.

Sürat Kargo Kapanış Saati, Sürat Kargo Kaçta Kapanıyor?

Sürat Kargo kapanış saati ve Sürat Kargo kaçta kapanıyor? sorusunun cevabı da araştırılıyor. Sürat Kargo kaçta kapanıyor? Sürat Kargo kapanış saati şu şekilde:

  • Sürat Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanıyor.
  • Cumartesi günü ise şubeler saat 14:00’da kapanıyor.

Bu yazımızda Sürat Kargo çalışma saatleri, Sürat Kargo açılış saati, Sürat Kargo kapanış saati hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.


İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Bu değişiklikler yaşandığında en kısa süre içerisinde bizler de yazımızı güncelleyerek siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz. Ancak yine de ziyaret etmeden önce firmayı, işletmeyi, kuruluşu telefon ile arayarak bilgi almanızı önermekteyiz.

Ekiplerimiz gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca en güncel saatleri sizlere aktarmak için çalışıyor. Sitemizde mesai saatlerini merak ettiğiniz işletme, kuruluş veya şirket yer almıyor ise iletişim bölümünden tarafımıza iletirseniz ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Tarafımıza gönderilen mailler çok kısa sürede cevaplanmaktadır. Lütfen bizlerin şirketler, firmalar ve kuruluş ile herhangi bir ilişiğimizin olmadığını unutmayın.

Tarafımıza şikayetler ile ilgili çok fazla mail almaktayız ama bizlerin yapabileceği bir işlem maalesef yok. Bizlerle iletişime geçmek yerine lütfen sorun yaşadığınız firma ile iletişime geçin. Günümüzde pek çok internet sitesi mesai saatleri hakkında bilgi girişi yapmakta ancak bu sitelerde yer alan verilerin genellikle çoğu yanlış. Bu yüzden bizim internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Güncel mesai saatleri, güncel çalışma saatleri hakkında sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiyi sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam edeceğiz. Firma, kuruluş veya şirket hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.