Seramiksan Açılış Saati, Seramiksan Çalışma Saatleri

Seramiksan saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Seramiksan çalışma saatleri nedir? İşte Seramiksan açılış saati ve kapanış saati.

Seramiksan Açılış Saati

Seramiksan hafta içi hergün saat 09:00’da açılmakta.

Seramiksan cumartesi günü saat 09:00’da açılıyor.

Firma pazar günleri hizmet vermiyor.

Seramiksan Kapanış Saati

Seramiksan hafta içi hergün saat 17:00’da kapanmakta.

Seramiksan cumartesi günü saat 17:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Seramiksan çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Turgutlu endüstrisinin önde gelen kuruluşlarından, Bloksan A.Ş. nin ortakları tarafından 1990 yılında kurulan Seramiksan, 1994 yılında üretime başladı.

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı.

Yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye ve dünyada sayılı üreticiler arasında yerini alan Seramiksan, seramik sağlık gereçleri (vitrifiye), yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları ürünleri ile bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

Seramiksan halen 500 bin m² açık ve 150 bin m² kapalı alana sahip fabrikasıyla , Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nde; İzmir’e 45 km., Manisa’ya 22 km. ve Turgutlu’ya 5 km. mesafede faaliyetlerini sürdürüyor. seramiksan kaçta açılır? seramiksan saat kaçta açılıyor? seramiksan saat kaçta kapanıyor? seramiksan kaçta kapanır? seramiksan hafta sonu açık mı seramiksan pazar günü çalışıyor mu seramiksan cumartesi günü açık mı