Seç Market Açılış Saati, Seç Market Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Seç Market saat kaçta açılır, kaçta kapanır? Seç Market çalışma saatleri nedir? İşte Seç Market açılış saati ve kapanış saati.

Seç Market Açılış Saati 2020

Seç Market sabah saat 08:00’da açılmakta.

Seç Market Kapanış Saati 2020

Seç Market akşam saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Seç Market çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Seç Market resmi internet siteinde yer alan hakkında kısmı: Seç Marketleri, Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın SEÇ Market iş modeli olarak faaliyet göstermektedir. Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın SEÇ Market iş modeli, karşılıklı “kazan kazan” ilkesine dayanan ticari bir ortaklıktır. Cash & Carry (“Organize Toptan Ticaret”) sektörünün en yaygın şirketi Bizim Toptan Satış Mağazaları bayilerin ana tedarikçisi konumundadır. Seç Market, var olan ve/veya yeni açılacak mağazalarda kurumsal kimlik oluşturulmasını, mağazaların tek bir marka altında birleşerek satınalma gücünde ve rekabette öne çıkmasını sağlar.

Seç Market, Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermektedir ve kısa süre içerisinde tüm bölgelerde yer alarak “sürekli indirim marketleri” kategorisinde pazarda söz sahibi olmayı hedeflemektedir. Uygun fiyatları, piyasa lider markaları ve kendi özel markalı ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Her aşamada önceliği koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Seç Marketleri, müşterilerine güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş imkanı sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.