Sağlık Ocağı Açılış Saati, Sağlık Ocağı Çalışma Saatleri

Sağlık Ocağı kaçta açılıyor? Sağlık Ocağı kaçta kapanıyor? Sağlık Ocağı açılış saati nedir? İşte Sağlık Ocağı açılış saati. Sağlık Ocağı çalışma saatleri ve Sağlık Ocakları kaçta açılır? sorusunun cevabı yazımızda.

Sağlık Ocağı Açılış Saati

Sağlık Ocakları hafta içi saat 08:00’da açılmakta. Sağlık Ocakları öğlen saat 12:00’da öğlen molasına girmekte. Saat 13:00’da tekrardan vatandaşlara hizmet vermek için açılmakta.

** Bazı doktorların çalışma saatleri esnek olabiliyor.

Sağlık Ocağı Kapanış Saati

Sağlık Ocakları hafta içi saat 17:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Sağlık Ocağı çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.
İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Bu değişiklikler yaşandığında en kısa süre içerisinde bizler de yazımızı güncelleyerek siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz. Ancak yine de ziyaret etmeden önce firmayı, işletmeyi, kuruluşu telefon ile arayarak bilgi almanızı önermekteyiz.

Ekiplerimiz gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca en güncel saatleri sizlere aktarmak için çalışıyor. Sitemizde mesai saatlerini merak ettiğiniz işletme, kuruluş veya şirket yer almıyor ise iletişim bölümünden tarafımıza iletirseniz ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Tarafımıza gönderilen mailler çok kısa sürede cevaplanmaktadır. Lütfen bizlerin şirketler, firmalar ve kuruluş ile herhangi bir ilişiğimizin olmadığını unutmayın.

Tarafımıza şikayetler ile ilgili çok fazla mail almaktayız ama bizlerin yapabileceği bir işlem maalesef yok. Bizlerle iletişime geçmek yerine lütfen sorun yaşadığınız firma ile iletişime geçin. Günümüzde pek çok internet sitesi mesai saatleri hakkında bilgi girişi yapmakta ancak bu sitelerde yer alan verilerin genellikle çoğu yanlış. Bu yüzden bizim internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Güncel mesai saatleri, güncel çalışma saatleri hakkında sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiyi sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam edeceğiz. Firma, kuruluş veya şirket hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.