PTT Kargo Açılış Saati, PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT Kargo kaçta açılıyor? PTT Kargo açılış saati nedir? PTT Kargo kapanış saati kaç? PTT Kargo çalışma saatleri merak ediliyor.

PTT Kargo kaçta açılıyor? PTT Kargo kaçta kapanıyor? PTT Kargo açılış saati ve PTT Kargo kapanış saati kaç? İşte PTT Kargo çalışma saatleri.

PTT Kargo Açılış Saati

PTT Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 08:30’da açılıyor.

PTT Kargo Kapanış Saati

PTT Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 17:00’da kapanıyor.

PTT Kargo Pazar Günü Açık Mı? PTT Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

  • PTT Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

PTT Kargo Telefon Numarası

  • PTT Kargo çağrı merkezine 444 1 788 numarasından ulaşabilirsiniz.
  • PTT Kargo çağrı merkezi 7 gün 24 saat çalışmakta.

PTT Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

  • Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

PTT Kargo “Dağıtıcıya Verildi Cihet No” Ne Demek?

  • PTT Kargo’nun takip sitesinde görünen Cihet No dağıtıcının numarasıdır. Kargonuzun dağıtıma çıktığı ve dağıtıcının üzerinde olduğu anlamına gelmektedir.

Bu makalemizde PTT Kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Bu değişiklikler yaşandığında en kısa süre içerisinde bizler de yazımızı güncelleyerek siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz. Ancak yine de ziyaret etmeden önce firmayı, işletmeyi, kuruluşu telefon ile arayarak bilgi almanızı önermekteyiz.

Ekiplerimiz gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca en güncel saatleri sizlere aktarmak için çalışıyor. Sitemizde mesai saatlerini merak ettiğiniz işletme, kuruluş veya şirket yer almıyor ise iletişim bölümünden tarafımıza iletirseniz ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Tarafımıza gönderilen mailler çok kısa sürede cevaplanmaktadır. Lütfen bizlerin şirketler, firmalar ve kuruluş ile herhangi bir ilişiğimizin olmadığını unutmayın.

Tarafımıza şikayetler ile ilgili çok fazla mail almaktayız ama bizlerin yapabileceği bir işlem maalesef yok. Bizlerle iletişime geçmek yerine lütfen sorun yaşadığınız firma ile iletişime geçin. Günümüzde pek çok internet sitesi mesai saatleri hakkında bilgi girişi yapmakta ancak bu sitelerde yer alan verilerin genellikle çoğu yanlış. Bu yüzden bizim internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Güncel mesai saatleri, güncel çalışma saatleri hakkında sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiyi sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam edeceğiz. Firma, kuruluş veya şirket hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.