PTT Kargo Açılış Saati, PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT Kargo kaçta açılıyor? PTT Kargo kaçta kapanıyor? PTT Kargo açılış saati nedir? PTT Kargo kapanış saati nedir? İşte PTT Kargo çalışma saatleri.

PTT Kargo Açılış Saati 2020

PTT Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 08:30’da açılıyor.

PTT Kargo Kapanış Saati 2020

PTT Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 17:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 17:00’da kapanıyor.

PTT Kargo Pazar Günü Açık Mı? PTT Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

PTT Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

PTT Kargo Telefon Numarası

PTT Kargo çağrı merkezine 444 1 788 numarasından ulaşabilirsiniz. PTT Kargo çağrı merkezi 7 gün 24 saat çalışmakta.

PTT Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

PTT Kargo “Dağıtıcıya Verildi Cihet No” Ne Demek?

PTT Kargo’nun takip sitesinde görünen Cihet No dağıtıcının numarasıdır. Kargonuzun dağıtıma çıktığı ve dağıtıcının üzerinde olduğu anlamına gelmektedir.

Türkiye’nin en köklü devlet kurumlarından bir tanesi olan PTT Kargo, günümüzde pek çok alan hizmet veren bir anonim şirkete dönüştü. PTT Kargo ile Türkiye’nin her tarafında kargo gönderebilmenin yanı sıra yurt dışına da kargo gönderilebilmekte. 3 Temmuz 2008 yılında PTT tarafından kurulan PTT Kargo, şu anda milyonlarca vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor. PTT Kargo’nun 82 adet PTT başmüdürlüğü, 1019 merkez şube, 2.729 adet alt şubesi ve 506 adet acentesi bulunmakta. Bu rakamlar her geçen gün daha da artmakta. PTT Kargo şubeleri üzerinden gönderilerinizi teslim alabilir veya gönderim yapabilirsiniz.

Bu makalemizde PTT Kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.