PTT Açılış Saati, PTT Çalışma Saatleri

PTT kaçta açılıyor? PTT açılış saati nedir? PTT kapanış saati kaç? PTT çalışma saatleri merak ediliyor. PTT kaçta açılıyor? PTT kaçta kapanıyor? PTT açılış saati ve PTT kapanış saati kaç? İşte PTT çalışma saatleri.

PTT Açılış Saati, PTT Çalışma Saatleri, PTT Kaçta Açılıyor?

PTT açılış saati, PTT çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak edilenler arasında yer alıyor. PTT kaçta açılıyor?

PTT şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılmakta. Şubeler öğlen saat 12:30’da öğlen molasına girmekte. Saat 13:30’da tekrardan şubeler vatandaşlara hizmet vermek için açılmakta.

PTT Kapanış Saati, PTT Kaçta Kapanıyor?

PTT kapanış saati ve PTT kaçta kapanıyor? sorusunun cevabı da araştırılıyor. PTT kaçta kapanıyor? PTT kapanış saati şu şekilde:

PTT şubeleri hafta içi her gün saat 17:30’da kapanmakta.

Bu yazımızda PTT çalışma saatleri, PTT açılış saati, PTT kapanış saati hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.


İnternet sitemizde yer alan çalışma saatlerinde değişiklikler yaşanabilir. Bu değişiklikler yaşandığında en kısa süre içerisinde bizler de yazımızı güncelleyerek siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendiriyoruz. Ancak yine de ziyaret etmeden önce firmayı, işletmeyi, kuruluşu telefon ile arayarak bilgi almanızı önermekteyiz.

Ekiplerimiz gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca en güncel saatleri sizlere aktarmak için çalışıyor. Sitemizde mesai saatlerini merak ettiğiniz işletme, kuruluş veya şirket yer almıyor ise iletişim bölümünden tarafımıza iletirseniz ekiplerimiz tarafından kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Tarafımıza gönderilen mailler çok kısa sürede cevaplanmaktadır. Lütfen bizlerin şirketler, firmalar ve kuruluş ile herhangi bir ilişiğimizin olmadığını unutmayın.

Tarafımıza şikayetler ile ilgili çok fazla mail almaktayız ama bizlerin yapabileceği bir işlem maalesef yok. Bizlerle iletişime geçmek yerine lütfen sorun yaşadığınız firma ile iletişime geçin. Günümüzde pek çok internet sitesi mesai saatleri hakkında bilgi girişi yapmakta ancak bu sitelerde yer alan verilerin genellikle çoğu yanlış. Bu yüzden bizim internet sitemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Güncel mesai saatleri, güncel çalışma saatleri hakkında sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli kullanıcılarımıza doğru bilgiyi sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden son sürat devam edeceğiz. Firma, kuruluş veya şirket hakkında bilgi almak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.