Pizza Locale Açılış Saati, Pizza Locale Çalışma Saatleri

Pizza Locale saat kaçta açılıyor? Pizza Locale çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar karınlarını doyurmak ve pizza yemek için firmanın çalışma saatlerini merak ediyor. İşte Pizza Locale açılış saati ve kapanış saati.

Pizza Locale Açılış Saati 2020

Pizza Locale her gün saat 11:30’da açılıyor.

Pizza Locale Kapanış Saati 2020

Pizza Locale her gün saat 21:45’e kadar hizmet veriyor. Kapanış saati değişkenlik gösterebilir.


Göz Atın: Pizza Locale Menü


İzmirli iki üniversite arkadaşının, Ankara ve İstanbul’da geçirdiği kurumsal hayat mücadelesinin ardından, kendilerine “neden!” sorusunu sormalarıyla başlıyor hikaye. Biraz kaçış ve samimiyete dönüş odağında planlar yapılıyor ve ilk adımı böylece atılıyor Pizza Locale’nin. Pizza Locale başta İzmir ve İstanbul olmak üzere pek çok ilde hizmet vermekte. En iyi kaliteyi en uyguna piyasaya sürmeye çalışan bir firma olan Pizza Locale, insan sağlığına ve değerlerine saygı göstermekte. Pizza Locale şu anda Türkiye’de 25’den fazla şubesi ile vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın Azerbaycan’da da şubeleri bulunuyor. Çeşit çeşit pizzalar ile vatandaşlara farklı tadlar sunan Pizza Locale, internet üzerinden de sipariş almakta. Siparişleri kapınıza kadar hızlı ve sıcak bir şekilde teslim etmekte. YemekSepeti ve firmanın kendi internet sitesi üzerinden sipariş verilebilmekte.

Bu makalemizde Pizza Locale çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.