Pehlivanoğlu Açılış Saati, Pehlivanoğlu Çalışma Saatleri

Pehlivanoğlu saat kaçta açılıyor? Pehlivanoğlu çalışma saatleri nedir? Pehlivanoğlu’nun saat kaçta açıldığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. İşte Pehlivanoğlu açılış saati ve kapanış saati.

Pehlivanoğlu Açılış Saati 2020

Pehlivanoğlu haftanın 7 günü saat 09:00’da açılmakta.

Pehlivanoğlu Kapanış Saati 2020

Pehlivanoğlu haftanın 7 günü saat 21:00’da kapanmakta.

İçişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada “İl/ilçelerde tüm marketler 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet verecek. Market içindeki en fazla müşteri sayısı müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın (depolar, idari bürolar vb. hariç) onda biri kadar olacak. Örneğin marketin müşterilerin hizmetine sunulan alanı 100 metrekare ise aynı anda içeride en fazla 10 müşteri olması gerekecek.” dedi.

Bu makalemizde Pehlivanoğlu çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

 

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, 18 Eylül 1980 tarihinde, gıda perakendeciliği yapmak üzere ilk mağazasını Ege’nin incisi İzmir’in Üçkuyular semtinde hizmete açtı.1980 yılında başlayan yolculuğuna 14 Ekim 2015 itibariyle ortaklık yapısının değişmesinden dolayı marketçilik sektörüne üç farklı ticari unvan ile girmiştir. Pehlivanoğlu Şirketler Grubu, Tüketicinin ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde karşılamak amacıyla yola çıkan kurucular, ilk on yıl boyunca 5 adet şube ile çalışmış; ilerleyen yıllarda da şube sayısını arttırarak büyüme modelini benimsemiştir. Pehlivanoğlu marketlerde 7’den 70’e pek çok ürünü bulmak mümkün. Şu anda Ege bölgesi ve çevresinde 150 adet Pehlivanoğlu markalı, 4 adet Pehlivanoğlu Ekspres markalı, 7 adet de Naturel markalı toplam 161 mağaza bulunuyor.