Özşanal Açılış Saati, Özşanal Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Özşanal saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Özşanal çalışma saatleri nedir? İşte Özşanal açılış saati ve kapanış saati.

Özşanal Açılış Saati

Özşanal haftanın her günü saat 11:00’da açılmakta.

Özşanal Kapanış Saati

Özşanal haftanın her günü saat 19:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Özşanal çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Özşanal resmi internet sitesinin hakkında sayfasında şu bilgiler yer almaktadır: Faaliyetine, 1990 yılında Bornova mağazasını açarak başlayan Öz Şanal, perakende mağazacılık sektöründe 5 ilde, 21 mağazası ve e ticaret portalı ile hizmet vermeye davam etmektedir.

“Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş” sloganı, güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışı ile uluslararası ve yerli markaları müşterileri ile buluşturmaktadır.

Her zaman sizinle olan Öz Şanal, cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, ısıtma ve soğutma, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım, zücaciye, ev tekstili, spor aletleri, motorlu araçlar, bebek ve çocuk gereçleri, halı, mobilya, perde, giyim ve ayakkabı gibi ana ürün grupları ile binlerce çeşit ürün gamını müşterilerine sunmaktadır.

Öz Şanal A.Ş olarak geçmişten edindiğimiz tecrübelerimiz, müşteri geri bildirimlerimiz, güçlü ve sağlam finansal yapımız ile gelişen ve dijitalleşen dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip ederek kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olmaya devam edeceğiz.

Özşanal açılış saati, özşanal kapanış saati, özşanal çalışma saatleri hakkında sizlere umuyoruz ki yardımımız dokunmuştur.