Oyak Beton Açılış Saati, Oyak Beton Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Oyak Beton kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Oyak Beton çalışma saatleri nedir? İşte Oyak Beton açılış saati ve kapanış saati.

Oyak Beton Açılış Saati

Oyak Beton 24 saat boyunca açıktır.

Oyak Beton Kapanış Saati

Oyak Beton 24 saat boyunca açıktır. Şantiyelere 24 saat beton sevk edilmektedir.

Detaylı bilgi almak için Oyak Beton’u arayabilirsiniz. Telefon numarası: 0 (312) 278 78 00.

Bu makalemizde Oyak Beton çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

OYAK Çimento fabrikalarının çatısı altında ikincil bir hizmet olarak sunulan hazır beton üretimi ve satışı, sektördeki hızlı gelişme ve artan talep göz önüne alınarak organizasyonel verimliliği daha da artırmak amacıyla ayrı bir kurumsal şirket kimliğiyle bir çatı altında toplanarak 2004’te OYAK Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. kuruldu.
OYAK Beton, ana faaliyet konusu hazır beton üretimi ve satışı olmakla birlikte, Avrupa Birliği uyum sürecinde beton üretim maliyet kalemleri arasında, bazı tesislerde çimentoyu da geçerek birinci sıraya yükselen ve betonun hem kalitesini hem maliyetini etkileyen agregayı da kendi bünyesinde üretmeyi hedefledi.
2004 yılından günümüze kadar kurulan tesisler, Lafarge Marmara Hazır Beton ve Modern Beton Tesisleri’nin de katılmasıyla bugün OYAK Beton Marmara, İç Anadolu, Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra İstanbul ve Ankara’da faaliyet gösteren 2 agrega ocağı da bulunmaktadır.