Noterlerin Açılış Saati, Noterlerin Çalışma Saatleri

Noterler kaçta açılır? Noterler kaçta kapanır? Noterlerin çalışma saatleri nedir? İşte Noterlerin açılış saati ve Noterlerin kapanış saati.

Noterlerin Açılış Saati

Noterler hafta içi her gün saat 09:00’da açılmakta. Öğle arası genellikle 12.30 ile 13.30 arasında olmakta. Yoğunluğa göre öğle arası saati değişebilmekte.

Noterlerin Kapanış Saati

Noterler hafta içi her gün saat 17:00’da kapanmakta. Çalışma saatlerinde değişiklikler olabilir.

Nöbetçi Noterler Cumartesi ve Pazar Günleri saat 10:00’da açılmakta ve 16:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Noterlerin çalışma saatleri hakkında sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Noterler aracılığı ile tapu, alım satım, onay gibi gerekli olan bütün işlemleri kolayca halledebilmektesiniz. Yurtdışında noterlik hizmetini konsolosluklar aracılığı ile alabilmeniz mümkün.

noterler kaçta açılır noterler kaçta açılıyor noter kaçta açılır noter kaçta açılıyor noterler kaçta kapanır noterler kaçta kapanıyor noter kaçta kapanır noter kaçta kapanıyor

Noterlerden ruhsat işlemlerini yapabilir, vekalet işlemlerini halledebilir, evlenme sözleşmesi de yapabilmektesiniz. Taahhütname, Vasiyetname, Muvafakatname, Vekaletname gibi tüm işlemleri Noterler yapmaktadır.

noterler kaçta açılır noterler kaçta açılıyor noter kaçta açılır noter kaçta açılıyor noterler kaçta kapanır noterler kaçta kapanıyor noter kaçta kapanır noter kaçta kapanıyor

Noterlerde işlem gerçekleştirebilmeniz için sıra numarası almanız gerekmekte. Sıranız geldiğinde gişe üzerinden işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Umarız ki yazımız sizler için faydalı olmuştur. Sitemizden pek çok firma, kurum ve marketlerin açılış saati ve kapanış saati hakkında bilgi almanız mümkündür. Açılış Saat ekibi olarak çalışma saatleri ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizleri takipte kalarak çalışma saatleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.