NevGross Açılış Saati, NevGross Çalışma Saatleri

NevGross saat kaçta açılıyor? NevGross çalışma saatleri nedir? İşte NevGross açılış saati ve kapanış saati.

NevGross Açılış Saati 2020

Nevgross koronavirüs nedeniyle saat 09:00’da açılmakta.

NevGross Kapanış Saati 2020

Nevgross koronavirüs nedeniyle saat 19:30’da kapanmakta.

Bu makalemizde NevGross çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Firmanın kilometre taşları şu şekildedir:

1989 yılında dönemin Merhum Başbakanı Turgut ÖZAL’ın katılımıyla Ankara Gimat Toptancılar Sitesinin açılışı büyük bir ilgiyle gerçekleşmiştir. Firma bu açılışla birlikte Ankara Gimat ToptancılarSitesinde yerini almış ve ticari hayatını başarıyla devam ettirmiştir. O dönemlerde firmanın üçüncü kuşağı temsil eden Selim ÖZALTIN ve Ahmet ÖZALTIN kardeşler aktif olarak ticaret hayatlarına başlamışlardır.

1994 yılında büyüyen firma kurumsal şirket yapısına ulaşmış ve bugünkü Nev Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur.

2003 yılında Elektronik Mühendisi Olan 3. kardeş Oğuz Özaltın ında Katılımıyla Şirket Sinerji Kazanmıştır.

2009 yılına kadar Gimat’ta Toptan Gıda üzerinde ve Özellikle Çay-Şeker-Yağ-Makarna-Salça gibi ürünlerin ticaretinde söz sahibi olmuştur.

1 Haziran 2009 Tarihinde Ankara’nın %100 yerli sermayeli ilk Cash & Carry mağazası NevGross ® ’u açarak Toptan Market Konseptini Halkımıza Sunmuştur.

30 Ağustos 2015 Tarihinde Ankara Macunköy’de 2. şubesini açarak daha geniş ürün yelpazesi ile, 500 araçlık açık ve kapalı otoparkı ile müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.