MNG Kargo Açılış Saati, MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo kaçta açılıyor? MNG Kargo kaçta kapanıyor? MNG Kargo açılış saati nedir? MNG Kargo kapanış saati nedir? İşte MNG Kargo çalışma saatleri.

MNG Kargo Açılış Saati 2020

MNG Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 08:30’da açılıyor.

MNG Kargo Kapanış Saati 2020

MNG Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 17:30’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 17:30’da kapanıyor.

MNG Kargo Pazar Günü Açık Mı? MNG Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

MNG Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

MNG Kargo Telefon Numarası

MNG Kargo müşteri hizmetlerine 444 06 06 veya 0850 222 06 06 numaralarından kolayca ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

2003 yılında kurulan MNG Kargo 800’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 25 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 6500’ü kendi bünyesinde, 3500’ü ise acentelerinde olmak üzere 10000’e yakın çalışanı, 3000 kara taşıma aracı ile hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde 700 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin lider kargo şirketlerindendir.

Sektörde ilk Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketi olan MNG Kargo, bu teknoloji sayesinde saatte 65 bin kargoyu yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat sağlamaktadır.

2000 yılından bu yana Türkiye’ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getirmeyi başaran Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ve başta Haydar Sancak ile Suat Sancak olmak üzere, Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo’yu satın almıştır.

Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan, dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmış olan MNG Kargo güçlenen sermaye yapısıyla teknolojik yatırımlarına devam etmektedir.

Bu makalemizde MNG Kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.