Migros Açılış Saati, Migros Saat Kaçta Açılıyor?

Migros saat kaçta açılıyor? Migros çalışma saatleri nedir? Ülkemizin neredeyese her ilinde bulunan Migros mağazalarının açılış ve kapanış saati müşteriler tarafından merak edilmekte. İşte Migros açılış saati ve kapanış saati.

Migros Açılış Saati 2020

Migros mağazaları haftanın 7 günü müşterilerine hizmet vermekte. Mağazalar saat 09:00’da açılmakta.

Migros Kapanış Saati 2020

Migros mağazaları saat 21:00’da kapanmakta.

İçişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada “İl/ilçelerde tüm marketler 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet verecek. Market içindeki en fazla müşteri sayısı müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın (depolar, idari bürolar vb. hariç) onda biri kadar olacak. Örneğin marketin müşterilerin hizmetine sunulan alanı 100 metrekare ise aynı anda içeride en fazla 10 müşteri olması gerekecek.” dedi.

Bu makalemizde Migros çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Ülkemizde yaptığı indirimler ile adından çokça bahsettiren Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında müşterilerine hizmet vermekte. Migros’da gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil ürünleri de kullanıcıların beğenisine sunulmakta.

1954 yılında kurulan Migros’un şu anda Türkiye’de 2074 mağazası bulunmakta. Migros mağazalarından istediğiniz her ürünü satın alabilmektesiniz. Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.