Metro Market Açılış Saati, Metro Market Çalışma Saatleri

Metro Market kaçta açılıyor? Metro Market kaçta kapanıyor? Metro Market çalışma saatleri nedir? İşte Metro Market açılış saati ve Metro Market kapanış saati.

Metro Market Açılış Saati 2020

Metro Market hafta içi her gün saat 07:30’da açılmakta. Cumartesi günü de 07:30’da açılan Metro Market pazar günü saat 09:00’da açılmakta.

Koronavirüs salgını nedeniyle mağazaların her gün saat 09:00’da açılacağı açıklandı.

Metro Market Kapanış Saati 2020

Metro Market haftanın 7 günü saat 22:00’da kapanmakta.

Koronavirüs salgını nedeniyle mağazaların her gün saat 21:00’da kapanacağı açıklandı.

Bu makalemizde Metro Market çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Metro Toptancı Market hakkında: Temelleri 1964 yılında, Almanya’nın Ruhr bölgesinde atılan dünyanın en önemli uluslararası perakende şirketi Metro, 34 ülkede 16 milyon profesyonel müşteriye hizmet veriyor. Metro, Türkiye’de HORECA’nın bir numaralı iş ortağı olma hedefiyle çalışırken, gastronomi profesyonellerinin ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetleri sunarak işlerini geliştirmelerine katkı sağlamanın yanı sıra ilham veren çözümlerimizle fark yaratmalarına ve hayallerini gerçekleştirmelerine de destek olmayı amaçlıyor. Türkiye’de 21 şehirde 37 mağaza ve 4.500’den fazla çalışan ile 1 milyonu aşkın müşteriye hizmet veriyor. Sektördeki etki alanının büyüklüğü ve dönüştürücü gücün bilinciyle hareket ediyor. Türkiye’deki ilk mağaza 1990’da açıldı. O yıldan itibaren Metro insanlara, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle iş yapıyor, bizi biz yapan yerel değerleri koruyarak arkamızda anlamlı izler bırakmak için çabalıyor. Müşterilerimizin bir numaralı güvenilir iş ortağı olmanın haricinde Türk Mutfağı ve değerlerine sahip çıkmak, yerel üreticileri desteklemek amacıyla çalışırken insan odaklılık, yardımseverlik, saygı, sorumluluk gibi değerlerden hiçbir zaman ödün vermiyor.