Media Markt Açılış Saati, Media Markt Çalışma Saatleri

Media Markt kaçta açılıyor? Media Markt kaçta kapanıyor? Media Markt çalışma saatleri nedir? İşte Media Markt açılış saati ve Media Markt kapanış saati.

Media Markt Açılış Saati

Media Markt mağazaları haftanın 7 günü saat 10:00’da açılmakta.

Media Markt Kapanış Saati

Media Markt mağazaları haftanın 7 günü saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Media Markt çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Media Markt resmi internet sitesinin hakkında kısmında şu bilgiler yer almakta:

50 yıllık birikimiyle, 14 ülkede, 1000’den fazla mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile yıllık ortalama 2.1 milyar ziyaretçisine hizmet veren MediaMarkt-Saturn Retail Group’a bağlı MediaMarkt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Uluslararası çok kanallı stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan MediaMarkt’ın, 23’ü İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edremit, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon’da toplam 78 mağazası bulunuyor. Resmi internet sitesi üzerinden de sipariş verebilmeniz mümkün.