McDonalds Açılış Saati, McDonalds Saat Kaçta Açılıyor?

Çalışma Saatleri Değişti

McDonalds saat kaçta açılıyor? McDonalds çalışma saatleri nedir? McDonalds çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte McDonalds açılış saati ve kapanış saati.

McDonalds Açılış Saati 2020

AVM’lerde bulunan McDonalds’lar her gün saat 10:00’da açılıyor. AVM dışında bulunan McDonalds’lar saat 07:30’da açılıyor.

McDonalds Kapanış Saati 2020

AVM’lerde bulunan McDonalds’lar her gün saat 22:00’da kapanıyor. AVM dışında bulunan McDonalds’lar gece 02:00’a kadar hizmet veriyor. McDonalds’ların kapanış saatleri bölgelere göre değişkenlik göstermekte. Kimi McDonalds’lar saat 00:00’da kapanır iken kimileri de 01:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde McDonalds çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

2017 Brand Z Raporu’na göre dünyanın en değerli sekizinci markası olan McDonald’s, dünyanın dört bir yanında yer alan 34 bini aşkın restoran ve 1,6 milyonu geçen çalışanı ile günde ortalama 58 milyon müşterimizi mutlu edebilmek için çalışıyor. Türkiye’de McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermekte. McDonald’s, günde 69 milyon müşteriye hizmet veren, dünyanın en büyük fast-food restoran şirketi. McDonald’s, genel olarak hamburger, çizburger, patates kızartması ve soğuk içecekler satmaktadır. McDonald’s bugün, 119’dan fazla ülkede 34.000’den fazla restoranla hizmet veriyor. Bunların 13.000’den fazlası Amerika dışında bulunuyor. Restoranların yaklaşık %80’i işletmeciler, diğerleri ise McDonald’s şirketinin kendisi tarafından çalıştırılıyor. Her gün dünyada ortalama 69 milyon insan McDonald’s restoranlarını ziyaret ediyor.