Madame Coco Açılış Saati, Madame Coco Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Madame Coco saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Madame Coco çalışma saatleri nedir? İşte Madame Coco açılış saati ve kapanış saati

Madame Coco Açılış Saati

AVM’lerde bulunan Madame Coco mağazaları haftanın 7 günü saat 10:00’da açılmakta. AVM dışındaki Madame Coco mağazaları haftanın 7 günü saat 09:00’da açılmakta.

Madame Coco Kapanış Saati

AVM’lerde bulunan Madame Coco mağazaları haftanın 7 günü saat 22:00’da kapanmakta. AVM dışındaki Madame Coco mağazaları haftanın 7 günü saat 21:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Madame Coco çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

2011 yılında İlhan Tanacı tarafından Türkiye’de ev/yaşam, dekorasyon ve ev tekstili alanında tüketici ihtiyaçlarına yönelik yapılan doğru analizler sonucu en uygun ürün ve hizmetin sunulması adına yaratılan MADAME COCO kısa sürede sektörün lider markası konumuna yerleşmiştir. Global bir marka olmayı hedefleyen MADAME COCO, 2016 yılı itibariyle yurtdışında yeni mağazalarının açılmasıyla birlikte faaliyetlerine birçok farklı ülkede hızla devam ederek Türkiye’nin uluslararası arenada en büyük temsilcilerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. Türkiye ve 17 farklı ülkede toplam 92 şehirde olmak üzere 300 mağazası ve 75.000 m2’lik satış alanına ek olarak www.madamecoco.com online alışveriş sitesiyle birlikte yılda 100 Milyon ziyaretçi ve bununla birlikte sosyal medyada 4 Milyon takipçiye ulaşmaktadır.