Macit Boru Açılış Saati, Macit Boru Çalışma Saatleri

Macit Boru kaçta açılır, kaçta kapanır? Macit Boru çalışma saatleri nedir? İşte Macit Boru açılış saati ve kapanış saati.

Macit Boru Açılış Saati

Macit Boru saat 08:30’da açılmakta.

Macit Boru Kapanış Saati

Macit Boru saat 18:00’da kapanmakta. Cumartesi 15:00’da kapanmakta. Pazar hizmet vermemekte.

Bu makalemizde Macit Boru çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

1977 yılında Macit Boru olarak kurucumuz Mahir Macit öncülüğünde kurulmuştur. Macit Boru günümüze kadar kendini yenileyerek ve geliştirerek, ülkemizin en büyük demir çelik üreticileri ile çalışmalarını sürdürmekte ve 2 satış mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Torbalı Yazıbaşı mevkiinde 3500 m² kapalı alanda ve Bornova Altındağ’da 1500 m² kapalı alanda hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, çok kısa bir süre sonra 3. bir noktada müşteri memnuniyeti için çalışmaya devam edecektir.Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunarken, kalite, hızlı çözüm ve uygun fiyat anlayışıyla ürünler sunmaktadır. Standart ebatlı ürünlerin tamamının portföyümüzde bulunmasının dışında, özel ebat ve özel boylarda ürünleride temin edebileme imkanı sunmakta olan firmamız, müşteri talebine % 100 cevap vermeyi ilke edinmiştir. Macit Boru kaçta açılır, kaçta kapanır? Macit boru çalışma saatleri macit boru mesai saatleri macit boru saat kaça kadar açık macit boru kapanış saati macit boru pazar günü açık mı macit boru hakkında herşey.