MACfit Açılış Saati, MACfit Çalışma Saatleri

MACfit saat kaçta açılıyor? MACfit saat kaçta kapanıyor? MACfit çalışma saatleri nedir? İşte MACfit açılış saati ve kapanış saati.

MACfit Açılış Saati 2020

MACfit hafta içi saat 07:00’da açılmakta. Hafta sonu ise saat 08:00’da açılmakta.

MACfit Kapanış Saati 2020

MACfit hafta içi saat23:00’da kapanmakta. Hafta sonu ise saat 21:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde MACfit çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

2007 YILINDAN BERİ; İLERİ TEKNOLOJİ, BİLİMSELLİK VE EĞLENCEYİ BİRLEŞTİREREK, İNSANLARIN YAŞAM KALİTELERİNİ ARTIRAN KİŞİYE ÖZEL TASARLANMIŞ HİZMETLERİ, PROFESYONEL BİR YÖNETİMLE SUNUYORUZ. MİSAFİRLERİMİZ İÇİN, İÇTEN VE SAMİMİ HİZMET, AİT HİSSEDİLEN ORTAMLAR VE YENİLİKLER SUNARAK POZİTİF DENEYİMLER YARATMAK, ÖNCELİĞİMİZ OLMAYA DEVAM EDECEKTİR.

MARS ATHLETIC CLUB’LARIN YARATTIĞI SPOR KULÜBÜ KÜLTÜRÜNÜ DEVAM ETTİRMEYİ AMAÇLAYAN MACFIT, MUZİP RUHUNU KATTIĞI EĞLENCELİ BİR ATMOSFERDE ÜYELERİNİN HAYATINA SPORLA BİRLİKTE KEYİF VE MUTLULUK KATIYOR.

SON TEKNOLOJİ EKİPMANLARI, MAC ACADEMY EĞİTMENLERİNİN PROFESYONEL EĞİTİM VE BİRİKİMİ, MAC KALİTESİNDEKİ PROGRAMLARININ, YANI SIRA; RAHAT, KEYİFLİ ATMOSFERİ VE SADELEŞMİŞ HİZMETLERİYLE SPORU PRATİKLEŞTİREN MACFIT, UYGUN FİYATLARLA HERKES İÇİN ULAŞILABİLİR SPOR DENEYİMİ SUNUYOR. MACFİT HAKKINDA TÜM BİLGİLERİ KLÜPLERDEN ALABİLİRSİNİZ. RESMİ İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN DE KLÜPLERE KAYIT OLABİLİRSİNİZ. macfit açılış saati, macfit kapanış saati, macfit çalışma saatleri değişiklik gösterebilir. Lütfen çalışma saatlerinde değişikliklerin olabileceğini unutmayınız. Sitemizden firmaların açılış saatlerine göz atabilirsiniz.