M1 Adana AVM Açılış Saati, M1 Adana AVM Çalışma Saatleri

M1 Adana AVM saat kaçta açılıyor? M1 Adana AVM çalışma saatleri nedir? İşte M1 Adana AVM açılış saati ve kapanış saati.

M1 Adana AVM Açılış Saati 2020

M1 Adana AVM her gün saat 10:00’da açılmakta.

M1 Adana AVM Kapanış Saati 2020

M1 Adana AVM her gün saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde M1 Adana AVM çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Ziyaretçilerini fiyat ve seçenek açısından çok avantajlı alışverişin yanı sıra eğlenceyle ve kültürel etkinliklerle de buluşturmakta. M1 Adana AVM, Adana’da her mevsimi en konforlu ve en keyifli şekilde geçirebileceğiniz şekilde tasarlandı. M1 Adana Alışveriş Merkezi’nin markaları arasında Türkiye’nin ve dünyanın en iyileri bulunuyor. Nefis lezzet alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1’de çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.

Nefis lezzet alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle de alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor. Carrefoursa Hipermarket, Media Markt, Koçtaş, Cinemaximum, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, YKM, Zara, Marks&Spencer, Gap, Mango, Koton, Teknosa, Goldpark ve Paşabahçe gibi ulusal ve uluslarararası pek çok marka ile sizi buluşturan M1 Adana Alışveriş Merkezi, her mevsim ferah ortamı ile kentin en cazip alanlarından biri.