LC Waikiki Açılış Saati, LC Waikiki Çalışma Saatleri

LC Waikiki saat kaçta açılıyor? LC Waikiki çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar kıyafet almak için LC Waikiki mağazalarını ziyaret etmekte. Peki mağazalar saat kaçta açılıp saat kaçta kapanıyor? İşte LC Waikiki çalışma saatleri.

LC Waikiki Açılış Saati 2020

LC Waikiki her gün saat 09:00’da açılıyor. AVM’lerde bulunan LC Waikiki mağazaları ise her gün saat 10:00’da açılıyor.

LC Waikiki Kapanış Saati 2020

LC Waikiki her gün saat saat 22:00’da kapanıyor. AVM’lerde bulunan LC Waikiki mağazaları da her gün saat 22:00’da kapanıyor.


Göz Atın: LCW İnternet Sitesi


LC Waikiki, 1988 yılında Fransa’da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.

“İyi giyinmek herkesin hakkı”felsefesi ile bugün 47 ülkede 1004 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.

LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

Türkiye’de “2013’te Hazır Giyim Alanında En Beğenilen Şirket” seçilen grubun temelleri, 1988 yılında atılmıştır. LC Waikiki, Küçük ve Dizdar aileleri tarafından yönetilmektedir. LC Waikiki mağazalarından ihtiyacınız olan her kıyafeti satın alabilmektesiniz.

Bu makalemizde LC Waikiki çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca ve hızlıca öğrenebilirsiniz.