Kuzey İnsan Kaynakları Açılış Saati

Kuzey İnsan Kaynakları saat kaçta açılıyor? Kuzey İnsan Kaynakları çalışma saatleri nedir? İşte Kuzey İnsan Kaynakları açılış saati.

Kuzey İnsan Kaynakları Açılış Saati

  • Kuzey İnsan Kaynakları hafta içi her gün saat 09:00’da açılmakta.

Kuzey İnsan Kaynakları Kapanış Saati

  • Kuzey İnsan Kaynakları, hafta içi her gün saat 18:00’da kapanmakta.

Kuzey İnsan Kaynakları Adresi

Kuzey İnsan Kaynakları adresi şu şekilde:

  • Yeşilbahçe Mahallesi Metin Kasapoğlu Caddesi 11/2 Muratpaşa / Antalya

Bu makalemizde Kuzey İnsan Kaynakları çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

2014 yılında Antalya ve Akdeniz bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde güvenilir, referanslı, tecrübeli insan kaynağı tedarik hizmeti vermek amacıyla kurulan Kuzey İnsan Kaynakları, İşkur Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu’nun 15.12.2017 tarih ve 945 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekte. Tüm bakıcılık ve ev hizmetleri taleplerinizi en kısa sürede, kaliteli ve güvenilir bir şekilde doğru adaylar ile buluşmanızı sağlayarak karşılıyor. “Hizmette mükemmellik” felsefesi doğrultusunda sizleri hem zamandan tasarruf ettiriyor hem de şirket aracılığıyla güvenilir, referanslı, tecrübeli ve uzun süreli çalışabileceğiniz Uzman Personel konusunda çözümler sunuyor. 4904 Sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğüne başvurabilirsiniz. Firmanın 7/24 İletişim Hattı: 0532 691 73 31