Küçükçekmece Kaymakamlığı Açılış Saati, Küçükçekmece Kaymakamlığı Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Küçükçekmece Kaymakamlığı saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Küçükçekmece Kaymakamlığı çalışma saatleri nedir? İşte Küçükçekmece Kaymakamlığı açılış saati ve kapanış saati.

Küçükçekmece Kaymakamlığı Açılış Saati

Küçükçekmece Kaymakamlığı saat 08:30’da açılmakta. Saat 12:30’da öğlen arasına giren Küçükçekmece Kaymakamlığı 13:30’da hizmet vermeye devam ediyor.

Küçükçekmece Kaymakamlığı Kapanış Saati

Küçükçekmece Kaymakamlığı 17:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Küçükçekmece Kaymakamlığı çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Kaymakam : Türkiye Cumhuriyeti (TC) ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ‘nde İlçelerin yönetimlerinden sorumlu, ilçedeki hiyerarşik sistemin en üst kademesinde bulunan en yetkili kişiye kaymakam denir. Kaymakam ilçede Hükümeti temsil eder ve belediye başkanının da üstünde bir yetkilidir. İlçe denetimlerinden sorumludur. Kaymakamlıklardan pek çok işlemlemi gerçekleştirmeniz mümkün. Nüfus Müdürlükleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri başta olmak üzere müdürlükler kaymakamlıklarda bulunmaktadır. Kaymakamın başlıca görevleri arasında şunlar bulunmaktadır: ilçede yasaların uygulanmasını sağlamak, valinin emirlerini uygulamak, çeşitli kamu kurumlarının çalışmaları arasında eşgüdümü sağlamak, halkın şikayetlerini dinlemek ve yardımcı olmak, ihtiyaçlarını saptamak ve giderilmesi için gerekli önlemleri almak. Kaymakamlıklar resmi tatillerde, dini bayramlarda ve ayrıca hafta sonlarında hizmet vermemektedir. Kaymakamlık açılış saati, Kaymakamlık çalışma saatleri, Kaymakamlık kapanış saati hakkında sizlere bilgi verdik. Yardımcı olmuş olduğumuzu tahmin ediyoruz. Sitemizde pek çok kurumun açılış saati, kapanış saati ve çalışma saatleri bulunmaktadır.