Koton Açılış Saati, Koton Çalışma Saatleri

Koton mağazaları saat kaçta açılıyor? Koton çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Koton mağazalarının açılış saatini ve çalışma saatlerini merak ediyor. İşte Koton açılış saati ve kapanış saati.

Koton Açılış Saati 2020

Koton mağazaları her gün saat 09:30’da açılıyor AVM’lerde yer alan Koton mağazaları ise saat 10:00’da açılıyor.

Koton Kapanış Saati 2020

Koton mağazaları her gün saat 21:30’da kapanıyor. AVM’lerde yer alan Koton mağazaları ise saat 22:00’da kapanıyor.

Bu makalemizde Koton çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

203’ü yurtdışında, 300’den fazlası yurtiçinde olmak üzere 504 mağazada, dünya genelinde ise 800’den fazla satış noktasında bulunan Koton, 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir.

Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Koton, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak cazip fiyatlarla uygun lokasyonlarda satışa sunma politikasını yürütmektedir.

220’yi aşkın genç ve tecrübeli çalışandan oluşan tasarım ekibi, 10.000’den fazla çalışanı ile Koton, her yıl 50’den fazla koleksiyonda yaklaşık 30.000 farklı modeli müşterileriyle buluşturmaktadır.

Koton; zengin içeriğini Eylül 2015’ten itibaren Koton.com’da sunmaya başlamış ve Koton.com açıldıktan sonraki 2. yılında aylık 3 milyondan fazla tekil kullanıcısı, 20 binden fazla sunduğu ürün yelpazesiyle Koton’un en büyük mağazası haline gelmiştir.

Her yıl ortalama 46 ülkeden 1.100’ün üzerinde perakendecinin katılımıyla gerçekleşen Dünya Perakende Ödülleri’nde KOTON, “Retail Innovation” ve “Multimarket Retail” kategorilerinde, dünya çapındaki lider perakende şirketlerinin CEO’larından ve akademisyenlerinden oluşan bir jüri tarafından aday gösterilerek finalist oldu.