Konak Tariş Açılış Saati, Konak Tariş Saat Kaçta Açılıyor?

Vatandaşlar Tariş mağazasının açılış saati hakkında bilgi sahibi olmak için internet üzerinden sorgulatmaya başladı. İşte Konak Tariş açılış saati ve kapanış saati.

Konak Tariş Açılış Saati 2020

Konak Tariş mağazası her gün saat 09:00’da açılmakta. Mağazanın açılış saati ekiplerimiz tarafından teyit edilmiştir.

Konak Tariş Kapanış Saati 2020

Konak Tariş mağazası her gün saat 19:45’de kapanmakta. Mağazanın kapanış saati ekiplerimiz tarafından teyit edilmiştir.

konak tariş açılış saati

Bu makalemizde Konak Tariş çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Koronavirüsün Türkiye’de görülmesinin ardından vatandaşlar kolonya almak üzere Tariş mağazalarında kuyruklar oluşturdu. Konak Tariş mağazasının önünde kuyruk günün her saati eksik olmuyor.

80 derece alkol içeren kolonyaların koronavirüs üzerinde ölümcül etkiye sahip olduğunun açıklanması ile mağaza ve marketlerdeki kolonya stokları adeta tükendi. Yüzlerce kişi kolonya almak için sırada bekliyor.

Kolonya başta olmak üzere incir, zeytin, zeytinyağ gibi ürünleri Tariş Konak mağazasından satın alabilmektesiniz.

Türkiye’de kooperatifçiliğin temelini oluşturan ve kökleri 1915’li yıllara dek uzanan Tariş İncir Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, kooperatifçiliğin tarihsel gelişim sürecinde oldukça seçkin ve onurlu bir yer tutmakta. 1900’lerin başında Ege Bölgesi’nde bazı ürünlerde dışa bağımlılığın yarattığı sorunlar nedeni ile, çiftçinin zorlu koşullarda yetiştirdiği ürününün pazarlanması konusunda yaşadıkları olumsuzlukların giderilmesi ve İzmir Yemiş Çarşısında kurulan tekelin kırılması amacıyla, 29 Ocak 1912 ‘de Germencik ‘te, 4 Şubat 1912 ‘de ise Aydın’da Ege’li incir üreticilerinin gerçekleştirdiği üretici kongreleri ile Ege Bölgesi‘nde Tarım Satış Kooperatifleri ‘nin kuruluşuna gidilecek ilk adım atılmıştır.