Komagene Açılış Saati, Komagene Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Komagene çiğ köfte saat kaçta açılıyor. Komagene çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Komagene’nin saat kaçta açıldığını merak ediyor. İşte Komagene açılış saati ve kapanış saati.

Komagene Açılış Saati 2020

Komagene her gün saat 10:00’da açılıyor.

Komagene Kapanış Saati 2020

Komagene her gün saat saat 01:00 ila 02:00 arasında kapanıyor. Kapanış saati değişkenlik göstermekte.


Göz Atın: Komagene Online Sipariş


Marka ismini Kommagene Uygarlığı’ndan alan Komagene markası , 2005 yılında İstanbul’da ilk şubesini açarak yöresel bir lezzet olan Çiğ Köfte’yi bir konsept marka durumuna getirmiş ve şu an Türkiye’de Sektörünün Lideri konumuna gelmiştir. YÖRPAŞ YÖRESEL YİYECEKLER PAZARLAMA A.Ş gıda sektöründe üretim, pazarlama, satış, lojistik ve franchising alanlarında komple ürün ve hizmet üretmektedir. 4.200 m2 alanda kapalı üretim yapan ve tüm Türkiye’ye ilk ve tek soğuk zincir kırılmadan ürünlerini şubelerin kapısına kadar sevkini gerçekleştiren Komagene, lezzetli ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Hassas bir çalışma yürüten Komagene ekibi, ürünlerin satın alma sürecinden depolanmasına, üretimden şubelere ve tezgahtan müşteriye ulaşana kadar zinciri takip eder, izler ve raporlar. Komagene, %100 mutlu müşteri felsefesini benimseyen Komagene Müşteri’ye Hizmet Kültürü sayesinde müşterileri tarafından beğenilen, takdir gören sektörünün lider konumundaki markasıdır. Düşük yatırım maliyetleri ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı ile yoğun talep alan markamızın franchisee’leri ile olan iş ortaklığına verdiği önem nedeniyle şubelerinin %98’i franchisee olarak işletilmektedir. Komagene, tam 100 aydır düzenli olarak yaptığı “her ayın 15.’de +%50 bedava Çiğ Köfte ve Türkiye’nin Çiğ Köfte Günü” kampanyası ile yüzleri güldürmeye devam ediyor.

Bu makalemizde Komagene çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.