Köfteci Yusuf Açılış Saati, Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Köfteci Yusuf saat kaçta açılıyor? Köfteci Yusuf çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Köfteci Yusuf’un çalışma saatlerini merak etmekte. İşte Köfteci Yusuf açılış saati ve kapanış saati.

Köfteci Yusuf Açılış Saati 2020

Köfteci Yusuf genellikle saat 09:00’da açılmakta. Yol kenarlarında bulunan Köfteci Yusuf’lar ise haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermekte.

Köfteci Yusuf Kapanış Saati 2020

Köfteci Yusuf genellikle saat 00:00’da kapanmakta. Yol kenarlarında bulunan Köfteci Yusuf’lar ise haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermekte.

Bu makalemizde Köfteci Yusuf çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 24 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 24, İstanbul’da 22, Ankara’da 11, İzmir’de 8, Balıkesir ve Samsun’da 6, Aydın, Antalya ve Afyonkarahisar’da 3, Muğla, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Ordu, Konya, Kırıkkale ve Denizli’de 2, Isparta, Yalova, Sakarya, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Edirne, Aksaray, Manisa ve Tekirdağ’da 1’er tane olmak üzere toplam 118 noktada hizmet vermektedir. Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.