Koçtaş Fix Açılış Saati, Koçtaş Fix Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Koçtaş Fix mağazaları saat kaçta açılıyor? Koçta Fix mağazalarının çalışma saatleri nedir? İşte Koçtaş Fix açılış saati ve kapanış saati.

Koçtaş Fix Açılış Saati 2020

Koçtaş Fix mağazalarının çalışma saatleri illere göre değişkenlik göstermekte. Kimi mağazalar saat 08:00’da açılırken kimileri ise saat 09:00’da açılmakta.

Koçtaş Fix Kapanış Saati 2020

Koçtaş Fix mağazaları her gün saat 21:00’da kapanmakta.

Burada yer alan bağlantıdan Koçtaş mağazalarının konumlarını ve saat kaçta açıldığını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bu makalemizde Koçtaş Fix çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Ev geliştirme ve yapı market perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, ilk mağazasını 1996 yılında İzmir Bornova’da açtı. Bunu Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum mağazaları takip etti.

Fiziksel mağazalara ek olarak internet mağazasını 2005 yılında açan Koçtaş, günümüzde Online yapı market alışverişi denince akıllara gelen ilk adres olmaya devam ediyor.

Tüm Türkiye’de açtığı onlarca mağaza ile Koçtaş, geniş yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda marka ve ürünü uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Koçtaş ve Koçtaş Fix olmak üzere iki marka ile 50’nin üzerinde mağaza sayısı ile faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Şirketin açıklaması: En çok satan 5.000 ürünümüzle yaşamın olduğu her yeri iyileştirmek ve güzelleştirmek için artık mahallelerdeyiz. Alanında uzman, güler yüzlü danışmanlarımızla müşterilerimizin acil ve temel ihtiyaçlarını karşılarken, ustalarımızın ise tüm ihtiyaçlarını karşılamak için mahallelere geliyoruz. Üstelik mağaza içerisindeki hızlı sipariş ekranımız ile mağazalarımızdaki 5.000 ürüne ek olarak 100.000’den fazla ürünü ister evinize, ister mağazadan teslim seçeneği ile Koçtaş Fix mağazalarımızda müşterilerimize sunuyoruz.